Adres:
Başakşehir Mah. Toros Cad. Arterium AVC 2. Etap 4. Kısım No:101-102 Başakşehir / İstanbul

Müşteri Hizmetleri
0212 485 55 99

CGF PRP - Concentrated Growth Factor

RejeneratifTıbbın bu yeni yöntemi PRP ile benzer bir zeminde yeralmaktadır,ancak ondan ve PRF, PRGF, cPRP gibi yöntemlerdenfarklıdır. PRP ve benzeri bu diğer yöntemlerde kanın sadecebelirli bir parçası iyileştirmede kullanılırken,CGF tedavisinde kandaki tüm iyileştirici ve rejeneratif özellikler çokyoğun şekilde, maksimum oranda kullanıma sokulmaktadır .Bunu sağlayabilmek için CGF tekniğinde alınan kan PRP'dekisantrifuj tekniği gibi değil, çok özel bir santrifuj tekniği ileişlenmektedir. Farklı hızlarda ve farklı açılarda olmak üzere4 farklı devirle (2700 devir 2dk, 2400 devir 4dk, 2700 devir 4 dk,3000 devir 3dk) çalışan santrifuj cihazı ile kandan elde edilenserum, içinde PRP'yi de bulunduran çok zengin bir karışımhalinde olup, çokdaha fazla büyüme faktörü ve özellikle de ek olarak "üzerindecD34+ adı verilen bir yüzey belirteci taşıyan KÖK HÜCRELER "içermektedir. Böylece CGF ve kök hücrelerin beraber bulunduğu bu serumla tedavi etkinliğive tamir potansiyeli en üst düzeyde olan bir karışım eldeedilmektedir .

Kullanım Alanları:

Tüm cildin yapılanmasında, cilt kalitesinin artırılmasında, cilt gençleştirme amacıyla, saç dökülmesinin durdurulması-tedavisi amacıyla, ince kırışıklıkların giderilmesi, elastikiyet kaybını tedavi etmek amacıyla, bazı lekelerin tedavisinde güvenle kullanılır.

İşlem Nasıl Uygulanır:

Hazırlanan PRP solüsyonu, uygulanan lokal anestezi sonrası saçlı deri veya cilde ince iğneler yardımıyla enjekte edilir. İşlem süresi yaklaşık 15-20 dakikadır.

Etki Ne Zaman BAşlar:

Cilt uygulamalarında ilk uygulama sonrası cildin aydınlanması ve parlaklığı hemen ortaya çıkar. Yapılanma veya onarım süreci, uygulanan seanslar sonrasında etkili biçimde görülmeye başlanır. 3-4 seans uygulama yapılır. Uygulanan seanslar sonrasında ortaya çıkan yapılanma-onarımın kalıcılığının devamı için idame seansları yıl içinde 1 veya 2 seans olarak önerilir.
Saç dökülmesi tedavisinde mezoterapi ile dönüşümlü olarak 3-4 seans olarak uygulanır. İlk seanstan itibaren saç dökülmesi yavaşlar, giderek tedavi etkinliği artar.

Vision eyeglass

Sorularınız için bize ulaşın (0216) 364 17 17 (pbx)