Adres:
Başakşehir Mah. Toros Cad. Arterium AVC 2. Etap 4. Kısım No:101-102 Başakşehir / İstanbul

Müşteri Hizmetleri
0212 485 55 99

Tıbbi Kadro

Tıbbi Kadromuz

Siz Değerli Hastalarımız İçin Dalında En İyi Doktorları Ekibimize Katmaya Çalışmaktayız..

Uzman Diyetisyen

Çiğdem ŞEN

Dyt.Çiğdem ŞEN,14 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Trakya Üniversitesi Gıda Teknolojisi Ön lisans Programını tamamladıktan sonra İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 2015 yılında tamamlamıştır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Yusuf Ziya AYDIN

1960 yılında İstanbul'da doğan Yusuf Ziya Aydın 1985'de Hacettepe Tıp Fakultesi'nden mezun oldu. Mecburi hizmetinden sonra Hacettepe Pediyatri Ana bilim dalında uzmanlık eğitimine başladı. Çocuk Gögüs Hastalıları Bölümünde uzmanlık tezini verdi.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Sezai ŞAHİN

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra İhtisasını Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ana bilim dalında yapmıştır.Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeliği de yapan Sezai Şahin daha sonra özel sektöre geçmiş ve en son olarak hastanemizde hizmet vermeye başlamıştır.

Cildiye Uzmanı

Filiz KUŞAK

1972 Almanya doğumlu Filiz Kuşak : Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji ABD ne devam ederek ünvanını kazanmıştır. 2005-2014 yılları arasında devlet hastenelerinde hizmet veren Filiz Kuşak,daha sonra özel sektöre geçmiş ve en son olarak Başakşehir Aktif Tıp Merkezinde hizmet vermektedir

Vision eyeglass

Sorularınız için bize ulaşın (0216) 364 17 17 (pbx)